Napędy do bram przesuwnych FAAC

Napęd elektromechaniczny do bram przesuwnych do użytku przydomowego dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 400 kg.

 

Napęd MILORD jest zbudowany w oparciu o metalową przekładnię zębatą i wyposażony w magnetyczny wyłącznik krańcowy, co gwarantuje bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach pogodowych (np. zimą). Jego samoblokująca konstrukcja eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków a system odblokowania awaryjnego umożliwia obsługę ręczną bramy w przypadku zaniku zasilania.

 

Napęd jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe realizowane przez moduł elektroniczny kontrolujący siłę pracy. Istnieje możliwość podłączenia do napędu szeregu akcesoriów FAAC dla pełnego zabezpieczenia automatycznej pracy bramy zarówno przy zamykaniu jak i otwieraniu.

 

Model MILORD jest wyposażony w centralę sterującą SPRINT 05, która umożliwia regulację wszystkich podstawowych parametrów pracy napędu, takich jak: logika pracy (krok po kroku lub automatyczne zamknięcie), siła pracy, czas pauzy, otwarcie częściowe (przejście dla pieszych) oraz sposób działania akcesoriów bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji: www.geniusg.pl/index.php/welcome/prodotto/zestawmilord

 

 

 

 

 

 

 

 Napęd 740 i 741.

Napęd elektromechaniczny do bram przesuwnych do użytku przydomowego dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 500 kg. model 740 i maksymalnym ciężarze 900 kg model 741.

 

740 i 741 przeznaczone są do automatyzacji bram wjazdowych o długości maksymalnej 15m i ciężarze do 500 kg (740) lub 900 kg (741). Zastosowane w nich silniki 230V zapewniają większą siłę pracy niż w modelach 12/24V, a ich konstrukcja oparta wyłącznie na przekładniach metalowych i precyzyjnym łożyskowaniu wału głównego gwarantuje niezawodną obsługę bramy przesuwnej o dowolnej konstrukcji przez długie lata.

 

 

 

 

Zastosowana najnowocześniejsza centrala sterująca 748D zapewnia możliwość wyboru i programowania wszelkich parametrów pracy, a dodatkowo jest wyposażona w funkcje zwiększające funkcjonalność, bezpieczeństwo i kulturę pracy, takie jak: otwarcie częściowe (przejście dla pieszych), regulowane spowolnienie i wyhamowywanie przed zatrzymaniem bramy, sygnalizację przeglądu okresowego (licznik cykli pracy) i wiele innych, w większości nieosiągalnych w modelach konkurencyjnych.

 

Więcej informacji: www.faac.pl/index.php/katalog/p/0.0.1.0.2

                                        

 

 

 

 

 

 

 Napęd C720 i C721.

Napęd elektromechaniczny do bram przesuwnych do użytku przydomowego dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 400 kg model C720 i maksymalnym ciężarze 800 kg model C721.

 

W modelach tych został zastosowany patent firmy FAAC polegający na zastosowaniu przekładni cykloidalnej. Taka przekładnia zwiększa wydajność mechaniczną o 80%, redukuje drgania i hałas. Centrala E720, którą można wyposażyć w baterię awaryjnego zasilania,

przez cały czas pracy kontroluje siłę ciągu, a po napotkaniu przeszkody odwraca ruch skrzydła. Zaleca maksymalna długość bramy to 15 metrów. Prędkość przesuwu 18 m/min.

Zaleca się zastosowanie plastikowej listwy zębatej.

 

Więcej informacji: http://www.faac.pl/katalog/brochures/C720-C721.pdf

 

 

Napęd 746ER.

Napęd elektromechaniczny do bram przesuwnych do użytku przydomowego i półprzemysłowego dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 600 kg model 746 ER.

 

W modelach tych silnik wraz z przekładnią jest zanurzony w kąpieli olejowej. Częstotliwość użytkowania wynosi 70%. Sprzęgło dwutarczowe również pracuje w kąpieli olejowej. Jest to bardzo trwały model. Często stosowany do obsługi parkingów, garaży zbiorczych a w zastosowaniu przydomowym będzie nam służył wiele, wiele lat. Maksymalna długość bramy 40 metrów.

 

 

   

Więcej informacji: http://www.faac.pl/katalog/brochures/746er.pdf

 

 

 

 

W ofercie swojej firma FAAC posiada również napędy do bram przesuwnych o ciężarze do 1400 kg, 2000 kg, (Jumbo14/20), 1800 kg, 2200 kg (model 844) a nawet 3500 kg (model 884 MC).

 

Telefon: 81-744-39-72
Fax: 81-744-39-72
E-mail: maziarczyk.piotr@gmail.com
Realizacja: PanGrosik