Bramy garażowe NICE

Segmentowe górne: występują w trzech wzorach.

 

Nice Classic – wąskie przetłoczenia poziome (na zdjęciu Classic orzech)

 

Nice Premium – szerokie przetłoczenia poziome (na zdjęciu Premium ciemny dąb) 

 

Nice  Design – powierzchnia gładka bez przetłoczeń (na zjęciu Design mahoń)

Wszystkie wzory poszycia zewnętrznego i wewnętrznego wykonane są z gładkiej struktury blachy typu SILK. Pozwala to na łatwe utrzymanie czystości.

Bramy NICE występują w 2 kolorach podstawowych: biel RAL9016, brąz  RAL8014, w 4 kolorach standardowych: brąz sami RAL 8007, brąz czekoladowy RAL 8017, brąz szary RAL 8019, irchowo-beżowy RAL 1011i 4 okleinach drewnopodobnych. Oprócz tego jest możliwość zamówienia koloru niemal z całej palety RAL.

Zastosowanie w bramach sekcji metalowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową o gr. 4 cm oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia dobrą izolacje termiczną i akustyczną.

Bramy wyposażone są w dwie sprężyny skrętne, które ułatwiają lekką obsługę. Wytrzymałość sprężyn obliczona jest na minimum 15.000 cykli.

Przy standardowym typie prowadzenia bramy wystarczająca wysokość nadproża to 21 cm, a z zastosowaniem napędu 22 cm. Przy obniżonym nadprożu wymagana wysokość to 12 cm, a z zastosowaniem napędu 13 cm.

Automatyczne bramy garażowe NICE wyposażone są w nowoczesne automaty wysokiej jakości – Spin21, Spin22, Spin41, Spin41L przy bramach wysokich. Zastosowany w nich zbrojony pasek zębaty zapewnia cichą i płynną pracę.

Więcej informacji:http://www.nice.pl/Produkty,703/Bramy_garazowe_segmentowe

 

Oferta automatycznych bram segmentowych Nice ECO dostępna jest w 9 wymiarach standardowych i w 3 niezwykle popularnych kolorach podzielonych na dwie grupy:

Kolory Podstawowe – Brąz,

Kolory Drewnopodobne – Złoty Dąb i Orzech.

W nowych bramach zastosowany został panel w wąskie przetłoczenia poziome, struktura WOODGRAIN.

 

Więcej informacji: NiceEcoSmall.pdf

 

Telefon: 81-744-39-72
Fax: 81-744-39-72
E-mail: maziarczyk.piotr@gmail.com
Realizacja: PanGrosik