Napędy do bram skrzydłowych BENINCA.

 Napęd Beninca Bill.

Napęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 3 metrów, do 4 metrów i do 5 metrów.

Maksymalna siła ciągu 3200 N, cykl pracy 30%. Centrala sterująca HEADY wyposażona między innymi w funkcję furtki dla ruchu pieszych, licznik ilości zamknięć i otwarć, start z maksymalną mocą i zamknij zaraz po przecięciu linii fotokomórek.

Programując pracę siłowników ustawia się parametr siły i parametr pauzy zamknięcia automatycznego po określonym czasie. Bardzo rzadko zachodzi potrzeba ustawienia pełnej mocy dla siłowników. Często jest to moc w przedziale 30 do 45 %. Wykorzystując funkcję pełnej mocy, szczególnie w okresie zimowym, siłowniki ruszają w pierwszych 2 sekundach z maksymalną siłą.

Występuje także wersja o napięciu 24V do pracy intensywnej, do zastosowania w małych parkingach, garażach zbiorczych do 50 użytkowników. Możliwość zasilania za pomocą baterii.

Napędy te wymagają montażu mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

 Więcej informacji: http://www.beninca.com/pl/2/bram-skrzydlowych/2/liniowe-sruby-teleskopowe.html

 

Napęd Beninca Bob.

Napęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 2,10 metra, do 3 metrów i do 5 metrów.

Maksymalna siła ciągu 1800 N, cykl pracy 30%. Centrala sterująca HEADY wyposażona między innymi w funkcję furtki dla ruchu pieszych, licznik ilości zamknięć i otwarć, start z maksymalną mocą i zamknij zaraz po przecięciu linii fotokomórek.

Napędy Bob mogą być wyposażone w centralę sterującą BRAIN. Oprócz funkcji, jakie ma centrala HEADY, BRAIN można doposażyć w enkoder. Enkoder jest urządzeniem, które oprócz fotokomórek, dodatkowo zabezpiecza pracę bramy.

Enkoder w fazie programowania centrali oblicza ilość obrotów silnika potrzebną do wykonania pełnego otwarcia i zamknięcia skrzydła bramy. Jeżeli podczas ruchu skrzydła brama napotka jakąś przeszkodę, skrzydło zatrzyma się i nastąpi zmiana kierunku np. z zamykania na otwieranie.

 

Występuje także wersja o napięciu 24V do pracy intensywnej, do zastosowania w małych parkingach, garażach zbiorczych do 50 użytkowników. Możliwość zasilania za pomocą baterii.

Napędy te nie wymagają montażu mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Więcej informacji: http://www.beninca.com/pl/2/bram-skrzydlowych/1/slimacznica-liniowa.html

 

Napęd Beninca BEN z ramieniem łamanym.

Napęd elektromechaniczny 24V do bram skrzydłowych do użytku przydomowego i intensywnego dla skrzydła o długości do 1,80 metra. Odpowiedni do szerokich słupów. Maksymalna odległość osadzenia zawiasu od skraju słupa 185 mm.

Centrala posiada system zabezpieczający przed zgnieceniem z czujnikiem amperometrycznym. Brak funkcji zamykaj po foto, licznika ilości zamknięć i otwarć oraz funkcji ruszaj z pełną mocą.

Napędy te wymagają montażu mechanicznych ograniczników ruchu bramy na zamykaniu.

Więcej informacji: http://www.beninca.com/pl/2/bram-skrzydlowych/3/ramie-przegubowe.html

 

 

 Napęd Beninca MB z ramieniem łamanym.

Napęd elektromechaniczny 24V do bram skrzydłowych do użytku przydomowego i intensywnego dla skrzydła o długości do 2,50 metra. Odpowiedni do szerokich słupów. Maksymalna odległość osadzenia zawiasu od skraju słupa 200 mm.

Centrala posiada system zabezpieczający przed zgnieceniem z czujnikiem amperometrycznym. Posiada funkcje zamykaj po foto, licznik ilości zamknięć i otwarć oraz funkcję ruszaj z pełną mocą.

Napędy te nie wymagają montażu mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Więcej informacji: http://www.beninca.com/pl/kit/87/kmb24-pm.html

 

Napęd Beninca Premier z ramieniem łamanym.

Napęd elektromechaniczny 230V do bram skrzydłowych do użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 3,0 metra i do 4,0 metrów. Odpowiedni do szerokich słupów. Maksymalna odległość osadzenia zawiasu od skraju słupa 300 mm.Cykl pracy 30%. Centrala sterująca HEADY wyposażona między innymi w funkcję furtki dla ruchu pieszych, licznik ilości zamknięć i otwarć, start z maksymalną mocą i zamknij zaraz po przecięciu linii fotokomórek.

 Występuje także wersja o napięciu 24V do pracy intensywnej, do zastosowania w małych parkingach, garażach zbiorczych do 50? użytkowników. Możliwość zasilania za pomocą baterii. Maksymalna długość skrzydła 3,0 metra.

Napędy te nie wymagają montażu mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

 Więcej informacji: http://www.beninca.com/pl/kit/88/kpr-24-pm.html

 

 

Napęd podziemny Beninca DU.

Napęd elektromechaniczny 230V do bram skrzydłowych do użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 3,5 metra. Cykl pracy 30%. Centrala sterująca HEADY wyposażona między innymi w funkcję furtki dla ruchu pieszych, licznik ilości zamknięć i otwarć, start z maksymalną mocą i zamknij zaraz po przecięciu linii fotokomórek. Niezawodna i mocna przekładnia mechaniczna ze stali.

Czas otwarcia 22” model DU.ITI14N. W wersji szybkobieżnej czas otwarcia 11” przy maksymalnej długości skrzydła 2,1 metra model DU.ITI14NV.

 Występuje także wersja o napięciu 24V do pracy intensywnej, do zastosowania w małych parkingach, garażach zbiorczych do 50 użytkowników. Możliwość zasilania za pomocą baterii. Maksymalna długość skrzydła 3,5metra.

Napędy te nie wymagają montażu mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Więcej informacji: http://www.beninca.com/pl/model/74/du-it14n.html

 

 

Napęd podziemny Beninca DU.350N

Napęd elektromechaniczny 230V w kąpieli olejowej do bram skrzydłowych do użytku intensywnego o długości do 4,0 metrów.

Centrala sterująca BRAIN wyposażona między innymi w funkcję furtki dla ruchu pieszych, licznik ilości zamknięć i otwarć, start z maksymalną mocą i zamknij zaraz po przecięciu linii fotokomórek i enkoder zwiększający bezpieczeństwo.

Niezawodna i mocna przekładnia mechaniczna z brązu.

Czas otwarcia 22” model DU.350N.

 Występuje także wersja szybkobieżna czas otwarcia 11” przy maksymalnej długości skrzydła 3,0 metry model DU.350NV

Napędy te nie wymagają montażu mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Więcej informacji: http://www.beninca.com/pl/model/76/du-350n.html

 

 

Telefon: 81-744-39-72
Fax: 81-744-39-72
E-mail: maziarczyk.piotr@gmail.com
Realizacja: PanGrosik